Akcija je uspješno realizirana u suradnji s Transfuziološkim centrom KB Zenica i JU Dom zdravlja Vareš.
Na akciju se odazvalo 33- oje Varešana i Varešanki, od toga je 30 osoba bilo u mogućnosti dati krv, dok troje darivatelja nisu mogli darivati krv iz zdravstvenih razloga.
„Zadovoljni smo odazivom na današnju akciju. Zahvaljujemo se svima. Crveni križ je za sve davatelje osigurao ručak i osvježenje u restoranu Šećerka. Naši sugrađani su još jednom pokazali svoju humanost, te im se zahvaljujemo. Ponosni smo na naše volontere, koji su danas pružali pomoć medicinskom osoblju“, ističu iz Crvenog križa Vareš.
Crveni križ općine Vreš je u utorak 02.02.2021. godine održao prvu ovogodišnju, redovitu akciju dobrovoljnog darivanja krvi.
Latest from danijela
- Na Višnjićima obilježen 08.studenog – Dan sjećanja
- Ministar Adnan Sirovica na obilježavanju 33. godišnjice maglajske brigade: S ponosom se trebamo sjećati naše časne borbe i naše viteške brigade
- Vlada Zeničko-dobojskog kantona osigurala sredstva za isplatu pomoći umirovljenicima: Uz mirovinu za studeni/novembar isplata pomoći od 100,00 KM
- Predstavnici Udruženja "Naše sunce" kod premijera Pivića: Zahvalnost za podršku i jačanje institucionalne brige za djecu s posebnim potrebama
- SAOPĆENJE ZA JAVNOST Akcijom policije u Visokom tri osobe lišene slobode zbog posjedovanja opojne droge






